Megoldott

építési törmelék a fa körül

építési törmelék a fa körül

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 98

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Szent László utca 98. szám előtt a képen látható építési törmelék mellett sajnos több hulladék is a helyszínre került, ezért több körben szállítottuk el a hulladékot.

    Köszönöm,
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehullott levelek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Palóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Angyalföld szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Szent László út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidőlt kutyapiszok-kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére