Megoldott

Illegális hulladéklerakás

Mag utcában halmokban áll a szemét.
Kérem a Csepeli Városgazda értesítését.
https://www.google.com/maps/@47.4167871,19.0584417,3a,75y,351.59h,77.92t/data=!3m6!1e1!3m4!1szTJWsueHgLEbBUODrmh_zw!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mag u. 3

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Szemétkupacot felszámolták. Megoldva, köszi.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére