bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Iluska utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szeméthalom a pad mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott csomag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Ni csak, egy szemétdomb...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Régi Lakó
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére