Megoldott

Ágymatracok

Anonim Járókelő

Az utcán hever 3 db ágymatrac, ami balesetveszélyes, mert a szél ráfújja az autókra.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Dereglye u. 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A jelzett szemét el lett szállítva.

    Budapest, 2022. jan
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hulladék a Szent János utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: PAd Mariann
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Kaszásdűlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére