bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Takarja a gyalogosokat a fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Kerepesi út 27/a

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Trásy Ferenc
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Dunaparti Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    parlagfű

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erdősor út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Gondozatlan milliók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére