Megoldásra vár

Hiányzó fa

VII kerület Garay téren hiányzik két fa, kérnénk pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Garay tér 17

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00106507
    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00106507 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztat
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szökőkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidölt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    2 felborított beton virágláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére