bejelentés
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gondozatlan padok a Várkerületben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György tér (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ez ugye nem marad így?!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zoltai László
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Padok romokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Viktor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Csömöri út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csömöri út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hiányzó padlap Lipótvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére