Megoldott

Illegális árusok miatt nem lehet közlekedni

Zuglóban az Erzsébet királyné útja és a Hungária krt. közötti gyalogos aluljáróban és előtt nem lehet közlekedni az illegális árusok miatt. Közterületesek és rendőrök néha megjelennek, de az árusok mindig visszatérnek. Aki kicsit jobban megfigyeli a helyszínt érdekes hierarchiát tud felfedezni a (bér)árusok és "kitartóik" között.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 50

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    szuper! koszonjuk a jarokelo.hu-nak is :)
  • K. K. Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet sokat javult. Ma kaptam egy tájékoztató levelet is a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóságtól, hogy a területet ismét felügyelik. És valóban 1-2 hete már nem igazán lehetett látni ár...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az "ártatlan" árusítás néha alkoholgőzös zaklatásba fordul, adjam el a bringámat, meg is fogja a karom stb. Érdekes lenne észrevenni, hogy a kisiskolások, mikor mennek a suliba v. jönnek hazafelé mifé...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Kértem a státuszmódosítást, újra a megoldatlan állapotba :(
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljes mértékben egyetértek az előttem szólóval!!!

    Odáig vitték a dolgot az illegális árusok, hogy az alagút végén figyelő emberük van, aki előre szól, hogy vigyázzon az ember, mert az alagút dugig v...
  • K. K. Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az árusok ismét visszatértek. Eddig csak a trolivégállomáson voltak, azonban a napokban visszaállt a régi helyzet, azaz lementek az aluljáró területére, és alig lehet elférni tőlük. Ha jól tudom nemré...
  • Kasu Kasu hozzászólt a bejelentéshez.

    Az aluljáróban már nincs árusítás, de a trolivégállomáson iszonyat van Ennél szörnyűbb a helyzet a Ligetben. Most jöttünk haza arrafelé, kilóméteres szeméthalmaz a ligeti sétaúton, a fűben, a Hermina...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát azért szerintem finoman kell bánni ezzel a megoldva státusszal :) Majd ha fél év múlva is ilyen rózsás lesz a helyzet, akkor lesz megoldva talán.
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    A fenti videó nem linkelhető, ezért ide is beszúrom: http://youtu.be/BT5mPaELGAE
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    A jóérzés úgy diktálja, hogy jelentsem, az illetékes szervek próbálkoznak tenni valamit, ami eddig elég hatásosnak tűnik! Minden tiszteletem az övék! Már harmadik alkalommal jártam arra úgy, hogy flot...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban abszurd az AB döntés, főleg hogy 20 évig nem volt azzal baj, hogy az Önkormányzat szabálysértési jogot alkothatott. Az adóhatóság egyébként az AB határozattól függetlenül felléphetne adószám n...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    CSODA TÖRTÉNT: tegnap akadálymentesen át tudtam haladni az aluljárón :) mindkét oldalon hivatalos személyek őrizték a rendet, HÁLA NEKIK!

    Pár órával később azért pár árus elkezdett visszasunyulni :(
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    A témába vágó link: http://index.hu/belfold/2013/05/07/az_alkotmanybirosag_miatt_lett_kanaan_az_illegalis_arusoknak/

    Köszönjük szépen Tisztelt Alkotmánybíróság!!!

    Máskor azért jó lenne gondolkozni,...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szabó Viktor!

    Nagyon szépen köszönjük a fáradozásaikat!!! Félre ne értsen kicsit sem akarom Önöket sürgetni, vagy számon kérni, mert tudom, hogy ezt pusztán önszorgalomból, közösségi együtté...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Roboz Béla!
    A bejelentést 2013. április 12.-én elküldtük a zuglói önkormányzatnak, majd kézbesítési visszaigazolás hiánya miatt április 15-én újra (akkor már kaptunk visszaigazolást, hogy a l
    ...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő.hu!

    Érdeklődnék, hogy el lett küldve ez az illetékeseknek? Ha igen kérlek publikáljátok, hogy kinek, mert magasan tesznek az ügyre!

    Köszönöm: Béla
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Vannak részek ahol teljesen kitöltik az aluljárót, röhej!!! Ugyanolyan szánalmas a hatóság, mint azok akik ott vannak, nem tesznek a helyzet javításáért SEMMIT!!!
  • K. K. Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Teljesen egyetértek. Én is már több fórumon jeleztem a problémát (polgármesteri hivatal, zuglói lapok stb.), de semmilyen (!!!) visszajelzést nem kaptam. Ahogy az előttem szólok már írták megírták, én...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Semelyik hatóság sem tesz semmit! Felháborító! Az ember bődületesen sok adót fizet és a lakhelyétől 3 utcasarokra ez a fertő fogadja nap mint nap. Hihetetlen, hogy akik intézkedhetnének milyen arcátla...
  • Kasu Kasu hozzászólt a bejelentéshez.

    Ellepték az aluljárót, a kijáratát, a troli végállomását, elöntötte a szemét az egész területet.
    Nem értem, miért engedik! Nemrégen folytonos felügyelet volt a közterületektől, rendőrök is megjelentek...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már megjelentek az aluljáró másik oldalán, rettenetes.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitörölhetetlen emléket hagyott bennem, amikor az egyik szerencsétlen kb. ötven ember szeme láttára letolta a nadrágját és szépen komótosan, enyhén rogyasztott kisterpeszben kisz.rta magát. A troli vé...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap beszéltem két rendőrrel az Andrássyn, a Hősök teréhez közel, hogy mi van a Városliget másik oldalán, imádom amikor ilyenkor lepattintanak azzal, hogy hívjam fel a XIV. kerületi kapitányságot, m...
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm! Az a helyzet, hogy ez elkeserítő szélmalomharc, több éve fenn áll ez az állapot. Volt, hogy a rendőrök 10-15-en kimentek kisbusszal, közterület felügyelők voltak arra sokat, talán a leghaszn...
  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés részben aktív linket nem lehet elhelyezni.
    Addig is amíg az önkormányzati válasz megjön, elküldtem ma a bejelentést a NAV Kelet-budapesti Adóigazgatóságának, el tudom képzelni, hogy a fe...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    OK Bocsi, akkor egyszerűen csak bemásolom:
    http://www.youtube.com/watch?v=mki6OjKEXps
    Legfelül nem volt linkelhető :(
    Köszi
  • Roboz Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyre durvább a dolog. A mocsokban fetrengő árusok kb. 1 méternyi helyet hagynak a járókelőknek, kerékpárosoknak. Igazi armageddon hangulat van ott :(
  • Kasu Kasu hozzászólt a bejelentéshez.

    Közlekedni nehezen lehet, átkelni rajtuk, azonban amekkora koszt okoznak és hagynak maguk után az katasztrófa.
    Időről időre jönnek a közterületesek, sőt rendőrök is lopott holmikat keresni, de megoldv...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Roboz Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    folyamatosan folyo csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagybecskerek tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhullott állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére