bejelentés
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Beszakadt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lajos utca (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Posztó utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Doberdó út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Nem sok vizet vezetnek...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    VI. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Életveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére