Megoldott

Megsüllyedt, kopott fedlap

Tisztelt Invitech!
A Krisztina körút - Maros utca sarkán lévő Pantel feliratú fedlap kissé megsüllyedt és töredezett.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, illetve fed lap cserére került.
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Invitech"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt Novotron

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére