Megoldott

Emberi ürülék és szemét

A megjelölt helyen ürülék és rengeteg törlőkendő van szétdobálva. Sajnos a szétdobált szemetet a szél csak továbbviszi.
Kérjük az illetékestől a terület megtisztítását!

Probléma helyszíne
Veszprém Gébics köz 1

Hozzászólások

  • Molnár Dániel (VKSZ) lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VKSZ Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink a mai napon megkezdték a terület megtisztítását.
    Bejelentését köszönettel vettük.

    Tisztelettel:
    "VKSZ" Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Molnár Dániel (VKSZ) elküldte az ügyet az illetékesnek: VKSZ Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt.

  • Molnár Dániel (VKSZ) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VKSZ Veszprémi Közüzemi Szolgáltató Zrt."-ra.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ottfelejtett aszfaltkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Veszprémi Önkormányzat
    Jutasi út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Folyamatosan tele lévő szelektív szigetek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VHK Veszprémi Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató NKft.
    Stadion utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiborogatott szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére