Megoldatlan

Beszakadó fedél

Egy csatorna fedele elkezdett beszakadni a járda közepén. Cserére szorul.

Probléma helyszíne
Veszprém Mindszenty József utca 6

Hozzászólások

  • Winter Rose hozzászólt a bejelentéshez.

    szellőztető rendszer...
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt hétvégi kép, tényleg van egy lik rajta!
  • Winter Rose hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedelet egy másikra, amin szintén ugyanott ugyanolyan lyuk van. Lehet, hogy kell a lyuk oda, hogy jól működjön, ami az aknában van?
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Barna Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Admin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Winter Rose hozzászólt a bejelentéshez.

    ott a lyuk, fel oraja lottem rola ezta kepet
  • Barna Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a következő hetekben nem járok Veszprémben. Szeretném megkérni az ügyintézőket, ellenőrizzék le ők a fedlap cseréjét! Köszönöm szépen!
  • Barna Gábor visszajelzésére vár.

  • Bonyhádi Szilvia (VKSZ) megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Veszprém válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Barna Gábor!

    Köszönjük a bejelentést. A fedlap cseréjét megrendeltük.

    VMJV Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési iroda
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bonyhádi Szilvia (VKSZ) elküldte az ügyet az illetékesnek: Veszprém

  • Bonyhádi Szilvia (VKSZ) megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Veszprém"-ra.

  • Barna Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére