Megoldatlan
6
Megoldatlan
6

Kikerülhetetlen süllyedés/kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
5
Megoldott
5

A Dob utca tákolása

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Fűnyírás

Beküldés ideje:
Beküldte: Vasko Peter
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
5
Megoldott
5

Kopott szaggatott festés

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Csaba utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Megoldott
2
Megoldott
2

Megdőlt kresztábla.

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Nyomvályús buszmegálló

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Óceán-árok utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
3
Megoldott
3

Lik - Pitypang utca

Beküldés ideje:
Beküldte: bácsi Kazi
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Pitypang utca (II. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

kátyú

Beküldés ideje:
Beküldte: Rácz Miklós
Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
Gombosi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
Megoldott
3
Megoldott
3

Kidöntött oszlopok

Beküldés ideje:
Beküldte: Halász Áron
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Megsüllyedt csatornafedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Deák Ferenc utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
2
Megoldott
2

Víznyelőrács hiba

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Deák Ferenc utca (IV. kerület, Újpest)
Megoldott
2
Megoldott
2

Elhagyott autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Rőzse utca (XII. kerület, Hegyvidék)
Megoldott
4
Megoldott
4

Gyalogos lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Thoams Thomas
Illetékes: Budapest Közút
Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére