Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Átjárón való pakolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
Káplár utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiálló térkövek

Beküldés ideje:
Beküldte: Sleepy Claus
Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
Kresz Géza 31. (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

nem látható zebra

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lámpabúra lóg

Beküldés ideje:
Beküldte: Péri Ákos
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Bem rakpart (II. kerület)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Dayka Gábor utca járda javítása

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Dayka Gábor utca fa a járda fölött

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kelenföld aluljáró fala

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MÁV Zrt.
Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rossz állapotú padok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem
Pázmány Péter sétány (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elpusztult fák a Széll Kálmán téren

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
Széll Kálmán tér (II. kerület)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

Széll Kálmán tér galambvilága

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
Széll Kálmán tér (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Megoldatlan
2
Megoldatlan
2

indokolatlan nagy aszfaltfelület

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Nem folyik le a víz!

Beküldés ideje:
Beküldte: Laci Papp
Illetékes: Budapest Közút
Állatkert (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Rosszul beállított forgalmi tükör

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hűvösvölgyi út (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

burjánzó növényzet

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
DEXTER (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

4 éve lejárt műszaki

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
Rózsakert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális szemétlerakás a patakban

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Laborc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
2
Válaszra vár
2

Katyu

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

1 + 5 kátyú a szegélynél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Gyalogos átkelőhely hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hunyadvár utca (XVI. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Megmetszendő fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Németh Zs.
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Pozsony utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Megbarnult tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Németh Zs.
Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
Csorba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Összefirkált tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Németh Zs.
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Magyar utca / Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Németh Zs.
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Elhagyott Toyota

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Csorbai utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére