Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Lefestett közúti jelzőtáblák

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Bem József utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Jelzőlámpa hiba

Beküldés ideje:
Beküldte: Bábel Mihály
Illetékes: Budapest Közút
Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Falevelek az úton

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Eltűnt Publimont váró

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: JCDecaux
Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Ingoványos utca

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Elfordult tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Halász Áron
Illetékes: Budapest Közút
Radnóti Miklós utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kidőlt köztéri szemetes

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth Péter
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
Válaszra vár
3
Válaszra vár
3

Eltűnt automata

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Parkoló

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
Kós Károly sétány (XIV. kerület, Zugló)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Facsonk/üres fahely

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Bajza utca (VI. kerület, Terézváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Koszos telefonfülke

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Magyar Telekom
Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kitört poller

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Budapest Közút
Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Értelmetlen táblázás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Ürömi utca (II. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Magas padka

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Elektromos autó töltő hiánya

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Praktiker
Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Illegális magánparkoló zöldfelületen

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
Petneházy utca (XIII. kerület)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kint maradt táblák

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Budapest Közút
Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Illegális szemét lerakás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Kiálló fedél

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
Jókai Mór utca (XVI. kerület)
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Megrongált telefonfülke

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: Magyar Telekom
Görgey Artúr tér (VIII. kerület, Józsefváros)
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Alig van közvilágítás

Beküldés ideje:
Beküldte: Szász László
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Nádorliget utca (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
2
Megoldott
2

Avar

Beküldés ideje:
Beküldte: Szász László
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére