Megoldott

Elhagyott jármű Csepel

FRISSÍTÉS 2020.07.01.:

Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete válasza:
"Tájékoztatom, hogy a fent említett gépjármű Szigetszentmiklós területén
található, a csepeli Rendőrkapitányság értesítette a Szigetszentmiklósi
Rendőrséget, a szükséges intézkedéseket az illetékes hatóság folytatja
le."

-----

Több hete elhagyott jármű áll a Csepelről kivezető út korforgalmában

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 357

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Zoltán!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már eltűnt
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Szigetszentmiklós)

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentések:
    64414
    65201
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányságnak a szigetszentmiklosrk@pest.police.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Szigetszentmiklós)

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet (Szigetszentmiklós)"-ra.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Több hete elhagyott jármű áll a Csepelről kivezető út korforgalmában ADMIN hozzászólás: A térkép jelölője jó helyen van, hibásan mutat szigetszentmiklósi címet."-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.01.: Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete válasza: "Tájékoztatom, hogy a fent említett gépjármű Szigetsze...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:1421/022-244/20

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.

    Tájékoztatom, hogy a fent említett gépjármű Szigetszentmiklós területén
    található, a csepeli Rendőrkapitányság értesítette a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs a Kondorosi úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budapest Hunyadi János út 1 Bejárat a Kondorosi út felől (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen elhagyott autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére