Megoldatlan

Szigetszentmiklós, Csepel, Halásztelek "senkiföldjén" szemét

A Rákóczi Ferenc út mellett, az M0-ás feljáró közvetlen közelében rengeteg szemét található, a nagy hirdetési táblákról leszedett régi plakátokat nem viszik el, hanem eldobva otthagyják. Senki nem törődik ezzel a résszel. A szemét mellett a kerékpáros/gyalogos út is katasztrófális állapotban van és koszos, üvegszilánkokkal állandóan teli van.

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 377

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Egyéb szervezet (Szigetszentmiklós)"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület nem Csepel közigazgatási területéhez tartozik, ezért javasoljuk, hogy bejelentésével forduljon Szigetszentmiklós önkormányzatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére