Megoldott

Elhagyott jármű Szigetszentmiklóson

Anonim Járókelő

Egy elhagyott személyautó hónapok óta parkol a képen látható helyen, lejárt gépjárműokmányokkal.
Az autó esztétikailag nem illik a környezetbe (törött, rohadnak az ülései)!
Kérem az autónak az elszállíttatását!
Köszönöm.

https://www.google.hu/maps/@47.3610068,19.0290814,3a,75y,259.29h,52.06t/data=!3m6!1e1!3m4!1sane9s3O4ybC3QvLNzMieRA!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu&entry=ttu

Probléma helyszíne
Szigetszentmiklós Tordai u. 5

Hozzászólások

  • Kovács Lilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez az ügy idő közben megoldódott. Köszönöm szépen!
  • Kovács Lilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Szigetszentmiklós Önkormányzata

  • Kovács Lilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szigetszentmiklós Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Muszaki nelkuli jarmu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szigetszentmiklós Önkormányzata
    erdősor utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott, lejárt műszakis Vectra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Szanatórium utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazda nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lévai Hanna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére