Megoldott

Koszos buszmegálló

Szentendre, Egyetem buszmegálló koszos és gratiffis

Ezt a képet a katonai főiskolánál található buszmegálló várójáról készítették
Rossz állapotban van!

Probléma helyszíne
Szentendre Egyetem

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint a kért feladatot elvégezték.

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*
    *Önkormányzati és Üg
    ...
  • Kapás Péter visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S
    ...
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére