Válaszra vár

SZEVI gyűjtőládájának fedele össze van törve

Jelölt helyen, a Kálvária út és Damjanich utca sarkán található SZEVI terjesztőláda fedele össze van törve és hiányos.

Probléma helyszíne
Szentendre Damjanich u. 21

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leparkolva, lezárva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: SPAR Magyarország (Szentendre)
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy összetört autó parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Heuer Orsolya
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Hidegkuti Nándor Stadion (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére