Megoldott

Telefonfülke

Szentendre 1.sz posta melletti telefonfülkékben már régóta nincs készülék. Amennyiben nem tervezik a telefonok visszaállítását abban az esetben maga a fülke is feleslegessé vált. A járdából jelentős részt foglal el.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Éppen most kerül elszállításra a fülke, tehát az ügy megoldottnak minősíthető.
    Link: http://bit.ly/1U1h6sz
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkékre vonatkozó észrevételét. Az 1.sz. Posta melletti nyilvános telefonokat megszüntetjük, amelynek első lépése a készülékek leszerelése volt. Ezek után a te...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-0385

    Tisztelt bejelentő!
    Köszönettel vettük bejelentését a Kossuth u telefon fülkéről amit a fenti számon rögzítettünk és továbbítottunk az illetékesek felé.

    Tisztelettel
    Bognár Marianna
    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, ezúton igazoljuk vissza, hogy ügyfélszolgálatunk fogadta e-mail üzenetét.
    A levelében foglaltak megválaszolásáig szíves türelmét kérjük.
    Kérjük, erre a lev
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére