Megoldatlan

Másfél éves hulladékdomb

A Püspökmajor-forrás közelében hatalmas szemétkupac árválkodik másfél éve, a korábbi bejelentésem ellenére nem lett elszállíttatva. Pontos helyszín: a Pomázi úton a Püspökmajor forrás kifolyótól nyugatra 5 méterre indul egy jól kijárt földút északra, a Vörös-villa irányába. Ennek a földútnak a bal (nyugati) oldalán 300 méter után, a bal kanyarban hatalmas sittkupac, gumiabroncsok, elektronikai és háztartási hulladék, összesen kb. 10 köbméternyi. Térképen: https://www.google.hu/maps/@47.6726788,19.0481813,98m/data=!3m1!1e3 A korábbi bejelentésem nyomán nem szállították el, több dologra gyanakszom, valami urambátyám csókos telke és nem akarta megszivatni a jegyző, vagy korrupt a jegyző, vagy lustaság uralkodott a szentendrei polgármesteri hivatalban, hogy intézkedjenek. Esetleg még lehet folyamatban lévő bírósági eljárás az ügyből, de akkor miért nem értesítik a Járókelőt erről? Most azonban már jogszabályváltozás miatt a járási hivatalhoz tartozik az ügy, na kiderül, hogy működik-e a NER. Ha igen, hamarosan megtisztul a terület, ha nem, pont annyit ér Magyarország kormánya és a hatósági rendszere, mint ez az elhagyott szemétkupac!

Probléma helyszíne
Szentendre Unnamed Road

Hozzászólások

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemétdomb egy része eltűnt, de újak kerültek oda. A helyzet változatlan. 3 hete jártam ott.
  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról és közérdekű bejelentésekről szóló 2013. évi CVXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60 nappal túllépte, így a bejelentést Megoldatlan státusszal zártu...
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma hajnalban jártam arra, több lett a hulladék. Szerintem a kétszerese, mint másfél éve.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály (Szentendre)

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály (Szentendre)"-ra.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez most már a megyei járási hivatalokhoz tartozik (Pest Megyei Kormányhivatal
    Környezetvédelmi, Természetvédelmi, Hulladékgazdálkodási és Bányafelügyeleti Főosztály
    Hulladékgazdálkodási Oszt
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A közérdekű-adatigénylésre érkezett válasz:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    A fentiekben tett bejelentésével kapcsolatban szeretném tájékoztatni, hogy
    az illetékes szakterület felé továbbítottuk bejelentését.
    A szakterület válaszáig szíves türelmét kérjük.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel Szentendre Önkormányzata a többszöri kézbesítés után sem tett eleget a válaszadási kötelezettségének, közérdekű adatigénylést adtunk be. Amint válasz érkezik a címzettől, feltöltjük a bejelentés...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Bejelentését az illetékes szakterület felé továbbítottuk.
    Érdemleges válaszukig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére