Megoldott

Útesten hagyott aszfalt maradék

Aszfaltozás után ott maradt a maradék.

Probléma helyszíne
Szentendre Levendula u. 23

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A törmelék elszállításra került!
    köszönjük!
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van a törmelék, így ez még nem oké.
  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület az útszélen maradt törmeléket elszállította.
    Megértését köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület felé továbbítottuk bejelentését.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hiva
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos autó töltőpont hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szabadtéri Néprajzi Múzeum
    Sztaravodai út
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna fedél hibás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Volánbusz Zrt. (Szentendre)
    Dunakanyar körút
  Vissza az oldal tetejére