Megoldott

Földkupac a járdán villanyoszlopcsere után.

Izbégen a Szentlászlói úton villanyoszlopokat cseréltek hónapokkal ezelőtt. Az egyik oszlopcsere után a kiásott föld ottmaradt a járdán és nem úgy tűnik, hogy egyszer ezt valaki el akarja vinni onnan.
A helyszín (Szentlászlói út 97.) az Izbég ABC előtti járda. Saras időben nehéz kikerülni, mert a kerülő út is saras.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott, köszönöm!
  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott, köszönöm!
  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott!
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentésével kapcsolatosan csatolom az ELMŰ tájékoztatását.

    Üdvözlettel
    ​Major Magda
    ​Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal
    2000 Szentendre, Dunakorzó 18.
    Tel.: 26 / 300 - 4...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Már mindenki tájékoztatott mindenkit:) Kíváncsi vagyok az ELMU mikor tájékoztatja a lapátos emberét aki ellapátolja onnan a földet.
    De mindenesetre köszönöm a tájékoztatókat!
    JP
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/15-3007. bejelentés

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Jakab Péter 2015.12.29-én az alábbi bejelentést tette ügyfélszolgálatunkra:
    "Izbégen a Szentlászlói úton villanyoszlopokat cseréltek hónapokkal ezelőt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom,hogy Szentendre Városi Ügyfélszolgálatunkra érkezett bejelentését továbbítottuk az illetékes ELMŰ felé.

    Üdvözlettel

    ​Major Magda
    ​Szentendrei Közös Önkormányzati H...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Jakab Péter!
    Bejelentésedet továbbítottuk a munkálatokat megrendelő ELMŰ Hálózati Kft., a kivitelező Észak-Buda Zrt., valamint a városi Ügyfélszolgálat részére.
    Várjuk együtt a fejleményeket!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Jakab Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy repedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kaltner Adrienn
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Muskátli utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bokor Eszter
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  Vissza az oldal tetejére