Megoldatlan

Duna part szennyvíz

Ma (2015.12.20. vasárnap) délután sétáltunk a belvárosban a Duna parton, amikor látjuk hogy szennyvíz folyik a Dunába, a Kacsakőtől a belváros felé kb 50 méterre. Először nem gondoltam, hogy szennyvíz, de ahogy közelebb mentünk erősen érezni lehetett a szennyvíz szagát...nem értem a dolgot, miért nem a szennyvíz tisztító telepre folyik???

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összeszedett szemét otthagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csónak utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres szemetestartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akacfa viragja mindenutt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére