Megoldásra vár

Intézmény tekintélyét romboló, zászlószerű kellékek a Szentendrei Járási Ügyészség bejárata felett

A Szentendrei Járási Ügyészség Bajcsy Zsilinszky utcai bejárata feletti egyik zászlórúdon kifakult és szakadt magyar zászló, a másik zászlórúd alján pedig kéknek tűnő szakadt anyag maradványa látható. Ez utóbbi talán valamikor EU-s zászló lehetett.

A látvány nem csak elfogadhatatlan, hanem a törvény őrének szerepét betölteni hivatott intézmény hivatalból kötelező tekintélyét is porig rombolja.

Szükség lenne az ügyészi hivatal azonnali intézkedésére, hogy eltávolitsák a zászlótartó rudakból a most ott található elhasznált kellékeket, és megfelelő minőségi magyar és európai úniós zászlót rakjanak ki. Célszerű lenne felhivni a figyelmet arra is, hogy időnként ellenőrizzék a majdan kitett zászlók minőségét, és amennyiben szükséges, időben gondoskodjanak annak cseréjéről.

Probléma helyszíne
Szentendre Bajcsy-Zsilinszky u. 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére