Megoldott

Információs táblák leestek

A Kondor Béla utcai játszótér kerítésére kihelyezett tájékoztató táblák leestek.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 3

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint a táblák visszahelyezése megtörtént.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyf
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő
    iktatószámmal továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét
    kérjük,

    Major Magda

    [image: photo]

    *Sz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Munkaterület kibővítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Aldi
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Faltöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Alkotás utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére