Megoldott

Leesett figyelmeztető tábla

A Károly utcánál a szelektív hulladékgyűjtő melletti oszlopra szerelt tábla leesett.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 55

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen.
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület a kért tábla visszahelyezését készre jelentette.
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkorm
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését az illetékes szakterület felé továbbítottuk.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő
    iktatószámmal továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét
    kérjük,

    Major Magda

    [image: photo]

    *Sz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összeszedett szemét otthagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csónak utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére