Válaszra vár

Traktorgumi

Anonim Járókelő

Rengeteg traktorgumi található a domboldalon szétszórva.

Probléma helyszíne
Szentendre Annavölgyi út 9220

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Köszönettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pille utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére