Válaszra vár

Szemét

Anonim Járókelő

Probléma? Hát az hogy például nincs erre nevelve ez a nép hogy NEM SZEMETELÜNK!!! Szentendrén, Tegezutca környékén már megint lerakják az épitkezésböl megmaradt anyagokat. hungarocell stb. de egész háztartást lehetne lassan összerakni abbol ami itt a bokorban található. ( Túzok utca elején a jobb oldalon tele van) Szivesen segitek összeszedni de elvinni, saját autommal nem fogok.

Probléma helyszíne
Szentendre Néprajzi látványtár

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Alábbi bejelentését KÜ18-P/20-4998 sz.-on megküldtük a szakterületnek,
    visszajelzésükig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére