Megerősítésre vár

Illegális szemét a természetben

Anonim Járókelő

Hátsó pomázi út felől a forrás mentén felfelé a földút mellett bal oldalt jelentős mennyiségű szemét található. Továbbá a hátsó pomázi út mellett is, zsákokban és szétszórva is található.
Kérném ennek felszámolását.

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint a Pomázi út mentén lévő illegális
    szemetet összeszedték. Az úttól távolabb lévő hulladékot az elmúlt napok
    időjárása miatt csak későbbi időpontb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére