Megoldott

Építési hulladék

A Püspökmajori szabadtéri fittnessnél a Károly utca 10 előtt építési hulladék van lerakva kB 2 hete. Sajnos a képet nem sikerül csatolni. köszönöm...

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Szakterület tájékoztatása szerint az ön által bejelentett illegális
    hulladékot el szállították.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Serczelné Fodor Margit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére