Megoldott

Balesetveszélyes fémtárgy a járdán

Egy volt karó vagy tábla maradéka élesen kiáll a járda felületből, amit el kéne távolítani.
A helyszín a CBA üzlet Dobozi utca oldala.

Probléma helyszíne
Szentendre Dobozi u. 2

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bócz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg tudom erősíteni, hogy a fémtárgy el lett távolítva, bár a megoldásra nem lehet büszke a végrehajtója. A fémtárgy helyén a járda szintjéből kb 8cm-re kitüremkedő kő van, amiben továbbra is könnyen...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését a szakterület készre jelentette.
    Megértését és türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormány
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését a mai napon továbbítottuk az illetékes szakterület felé.
    Válaszukig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettele:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letörött lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kolostor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére