Megerősítésre vár

Bükküsparton a János utcai hídnál megrongálódott a szemétgyűjtő kosár

A Bükkös patak jobb oldalán, a János utcai hídnál található szemétgyűjtő kosár megrongálódott. Valószínűleg ki kellene cserélni egy újra.

Probléma helyszíne
Szentendre János u. 2

Hozzászólások

  • Helyes Imre visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Értesítem, hogy a János utcai hídnál a bejelentett köztéri szemetes cseréje
    megtörtént.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkorm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Helyes Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném utólag jelezni, hogy az utóbbi napokban már el is tűnt a megrongált szemeteskosár.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk szakterület felé.

    Üdvözlettel
    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfél...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére