Megoldásra vár

Beszakadt járda

Anonim Járókelő

Beszakadt a járda a Stromfeld és Dózsa György sarkán. Megjelöltük.

Probléma helyszíne
Szentendre Stromfeld Aurél utca 1

Hozzászólások

  • Tisztelt Tóth Sándor!

    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a Stromfeld utcánál a
    beszakadt járda helyreállítása tolódik, mivel a felbontás során egy
    komolyabb üreg található, ez megtelt ví
    ...
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tóth Sándor!

    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a Stromfeld utcánál a
    beszakadt járda elkerítése megtörtént, a helyreállítást ősz közepéig
    ütemezte a szakterület. Addig szíves tü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére