Megoldott

Megrongált aknafedél

A Hamvas Béla utcában, feltehetőleg a csatornaépítéskor megrongálódott, így balesetveszélyes egy aknafedél.

Probléma helyszíne
Szentendre Hamvas Béla u. 16

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Szirony Erzsébet visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szirony Erzsébet!

    A szakterülettől érkezett visszajelzés alapján tájékoztatom, hogy a Hamvas
    B. u.-ban a bejelentett aknatető mellett a balesetveszélyes beszakadás
    javítása megtörtént.
    Kösz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bilkei Balázs
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Bánáti Sverák utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  Vissza az oldal tetejére