Megoldott

Vandál pusztítás a Bükkös parton

A Bükkös patak partján, a játszótérrel szemben a pad melletti szemetest valakik kiásták és a betonalappal, szeméttel együtt a patakba dobták.
Ugyanott a tavaly ültetett kis fát letörték, a támasztó oszlopait szintén a patakba dobták.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 56

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Szirony Erzsébet visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a szemetes gyüjtőkosarat
    visszahelyezték.
    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Összeszedett szemét otthagyása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Csónak utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ruhák a kerítésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére