Megoldásra vár

Szivárgó víz

A Cseresznyés út- Balázs Árpád utca sarkán az údpatka alól szivárog a víz, valószínűleg újabb csőtörés.

Probléma helyszíne
Szentendre Balázs Árpád u. 14

Hozzászólások

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    JAROKELO-SZENTENDRE-00068437

    *Tisztelt Címzett!*

    *Jelen levelünk mellékleteként küldjük tárgyi iktatószámú válaszlevelünket.
    *

    *Tekintettel arra, hogy a feladó cím csak levélküldésre használatos,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az üzenetét megkaptuk, megkeresésének érdemi válaszadásáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    DMRV Zrt.
    Ügyfélkapcsolati Központ
    Ez egy automatikus válaszüzenet, kérjük erre ne válaszoljon!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)"-ra.

  • Onucsán-Sipeki Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére