Válaszra vár

Balesetveszélyes parkolás

A jelölt területen több autó illetve kisteherautó napi rendszerességgel, sokszor menetiránnyal szemben parkol az úton. Tiltó tábla jelenleg nincs, de sokszor a kreszben leírt 5 illetve 3,5t felett 15-m távolságot nem tartják be a kereszteződéshez képest, valamint rengetegszer a járdára is felállnak, ellehetetlenítve ezzel a környéken élő sok idős ember biztonságos közlekedését , akik így az úttesre kényszerülnek. Ezen felül a Széchenyi I. tér 8-9-10 előtti parkolóból történő kihajtást is akadályozzák, mivel teljesen kitakarják a jobbról érkezőket, többször adódott ebből már satufékes, balesetveszélyes szituáció. A helyi rendészet néhányszor már intézkedett, de érdemi változás nem történt. Iskolaidőszakban pedig a helyzet általában csak rosszabbodik, mivel az úttesten parkolók gátolják a folyamatos 2 irányú haladást és a közeli általános iskola miatt a reggeli órákban megnövekvő forgalom miatt rendszeresen bedugul a forgalom, sokszor percekig nem lehet kihajtani a parkolóból.

Probléma helyszíne
Szentendre Széchenyi István tér 10

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Széchenyi téren az autók napi rendszerességgel szabálytalanul, a parkolóból törénő kihajtást elvakítva és belesetveszélyessé téve parkolnak."-ról "Balesetveszélyes parkolás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatom,hogy bejelentését továbbítottuk szakterület felé.
    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére