Megoldott

Kossuth Lajos utcai Kínai étterem előtti terület

Kossuth Lajos utcában lévő Kínai étterem előtti elkerített terület kerítés elemei balesetveszélyesek. Környezethez nem illő kerítés akadályozza a járdasziget karbantartását, gazos koszos környezet.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Ferenc Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az étterem előtti közterületet rendbe rakták.
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Tájékoztatjuk,hogy a Közterület felügyelőknek sikerült elérni az étterem tulajdonosát és azt nyilatkozta ,hogy a héten rendbe teszik az étterem előtti közterületet,elbontják a rác...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Az illetékes

  • Ferenc Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétdobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt. (Szentendre)
    Jóvízmajor
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ürítik a kukát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét egy szerda este Ferenciek terén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kossuth Lajos utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére