Megoldott

Gödör a járda szélén.

Több hete ilyen.
Három hét után jelentettem az elmű felé ők nem tudtak a gödörről.
Másnap hívott egy elműs, hogy pontosan hol is van az a gödör.
Egy hétre rá nem történt semmi!
Ma megkérdeztem az elműt, hogy mi is van a gödörrel? Erre azt válaszolták, hogy a kollégák megállapították, hogy tényleg ott a gödör és egy kábel csere miatt csinálták a betemetését kérte a kolléga. A hölgy akivel beszéltem kérdezte, hogy még nincs betemetve? Erre én: Sajnos nincsen! Akkor újra felveszik hibának.
Remélem ezt már nem kell jelenteni csak gondoltam megosztom a történetet.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Kiss Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Halad a dolog nagyon gyorsan!
  • Kiss Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    2. kép
  • Kiss Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma megint csak ez a látvány fogadott:
    A gödör se kicsi!
  • ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A Szentendre Hamvas Béla utcában munkatársaink hamarosan elvégzik a tereprendezést, munkaterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Kiss Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy Szentendrei elműs kolléga hívott fel és vele egyeztettem a gödör pontos helyzetéről.
    Ma délutánra a gödör betemetésre került igaz még az aszfalt hiányzik róla, de ez is több a semminél!
    Állítólag...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Kiss Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére