Megoldott

megrongált biciklis tábla és térkép, valamint sorompó.

A postás strand fölötti a biciklis útmutatók meg vannak rongálva.
Ezek egy megrongált sorompó előtt állnak.
Megrongált tárgyak: - zöld- fehér sorompó
- biciklis térkép
- biciklis tábla

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/15-1625

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a postás strandnál lévő hiányosságokról tett bejelentését amit a kollégák a mai napon készre jelentettek. (A postás strand fölötti a biciklis út
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vass Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A sorompót megjavították, azonban a térkép és a táblát még nem!
  • Vass Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A sorompót megjavították, azonban a térkép és a táblát még nem!
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-0462

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését a Postás strandon lévő megrongálódott tábláról amit a fenti számon iktattunk és továbbítottunk az illetékesek felé. Azt a tájékozta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vass Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem cserélték ki, sajnos nincs megoldva!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vass Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére