Megoldatlan

Befejezetlen építkezés a Szentlászlói út 103 elött

FRISSÍTÉS
2016. február 3.: Még mindig nem tettek rá rácsot, sajnos nincs megoldva!
2016. február 9.: Megerősítem a bejelentőt, valóban problémát jelent az, hogy itt nincs lefedve a csatorna. A felvételen látható, hogy a befedetlen rész igen gyorsan telítődik falevelekkel és egyéb szerves hulladékkal, melyek elzárják, eltömítik a Szentlászlói út vízelvezetését. Kérem, hogy hathatósan intézkedjenek a probléma megszüntetése érdekében. Előre is köszönöm!
+++
Befejezetlen építkezés a Szentlászlói út 103 elött.
Egy egy méter mély kátyú veszélyezteti a biciklisták és az autósok biztonságát. A google maps-on nem látszódik, mivel a google maps a felvételeit még a gödör létrejötte elött készítete.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    6442

    Tisztelt bejelentő!

    ​Köszönettel vettük bejelentését amit a feti számon kaptunk. A bejelentéssel kapcsolatban 2015.12.11-én továbbítottuk a KÖZÚT KEZELŐ felé mivel Ők az illetékesek.​

    ​Tisztel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves bejelentők! A Magyar Közút Nonprofit Zrt. tájékoztató levele értelmében a bejelentést továbbítottuk a Szentendrei Ügyfélszolgálat munkatársai számára.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelet Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunk Pest Megyei Igazgatóságának területileg illetékes Szentendrei mérnöksége bejelentését már 2015-ben helyszíni szemle során kivizsgálta illetve már
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Levente és kedves Géza! Reakcióitokat frissítésként illesztettük hozzá a bejelentés szövegéhez, melyet ez úton ismét továbbítunk a megfelelő szervek számára (Szentendrei Ügyfélszolgálat, Magyar...
  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem a bejelentőt, valóban problémát jelent az, hogy itt nincs lefedve a csatorna. A felvételen látható, hogy a befedetlen rész igen gyorsan telítődik falevelekkel és egyéb szerves hulladékkal,...
  • Vass Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem tettek rá rácsot, sajnos nincs megoldva!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vass Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig nem tettek rá rácsot, sajnos nincs megoldva!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vass Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére