Válaszra vár

Digi kábelszolgáltató erősitő doboza leeset az oszlopról

A Bükköspart bal oldalán, a Bükköspart 43. számú ingatlannal szemben található villanyoszlopon helyezte el a Digi kábelszolgáltató erősitő dobozát. Ez a doboz jó pár nappal ezelőtt leesett, és valaki a beton villanyoszlop egyik lyukába helyezte ideiglenesen biztonságba.

Kérjük tájékoztatni a Digi kábelszolgáltatót, hogy saját érdekében javitsa ki a hibát.

Probléma helyszíne
Szentendre Bükkös part 43

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Ügyfélszolgálatunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az
    alábbiakról szeretnénk Önt tájékoztatni.

    Levele illetékes kollégák felé továbbításra került.

    Válaszadásukig szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Digi-nek az ugyfelszolgalat@digi.hu email címre.
  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Szentendre)

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet (Szentendre)"-ra.

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére