Megoldott

Kiömlött szemét a Kékesi utcában

A Kékesi utca szemetesébe került hulladék sajnos ismét szétszóródott a kuka környezetében. Ennek begyűjtését, összeszedését szeretném kérni.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bana Renáta!

    Köszönöm a gyors intézkedést és a probléma megoldását.

    Üdvözlettel,
    Schneider Géza
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ---------- Továbbított levél ----------
    Feladó: Szentendre, Ügyfélszolgálat
    Dátum: 2015. július 17. 9:05
    Tárgy: 15/901. sz. bejelentés
    Címzett: Géza Schneider

    Tisztelt Schneider Géza!

    Kollégáink
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére