Megoldatlan

Építési törmelék Szentendre külterületen

FRISSÍTÉS: 2020.07.16
FRISSÍTÉS 2020.05.25.:

"Ennek sajnos még mindig nem kélt lába. Úgy tűnik a karantén hatására ez is csak hízott. Most már kopottas autógumik is idegurultak."

-----

Frissen lerakott építési hulladékok Szentendre külterületén.

A pontos helyszín: A Pomázi úton Pomáz felé haladva a Püspökmajor-forrás kifolyója után rögtön jobbra a földúton 400 méterre, a balra kanyarodó szakasz után az út bal oldalán. Ez a földút vezet a Vörös-villához. GPS kb. 47.672623, 19.048522

Probléma helyszíne
Szentendre Sármány u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!

    Ügykezelési szabályaink szerint 1 évnél régebben beküldött és lezárt ügyeket nem nyitunk újra. Kérjük, a probléma jelzéséhez és megoldásához írj egy új bejelentést!

    Köszönjük megér...
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott van a szemét! Azóta benőtte a növényzet. Vagy korrupt a jegyző, vagy nem képes ellátni a feladatát, ha másfél éve nem tudott érvényt szerezni a jogszabályoknak.
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig ott a szemét és szaporodik! Szombaton jártam arra. A tulaj kirakott egy táblát, hogy letöri a kezét annak, aki szemetet rak le, ez láthatólag nem sok visszatartó erővel bír. Szentendrén van...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.05.25.: "Ennek sajnos még mindig nem kélt lába. Úgy tűnik a karantén hatására ez is csak hízott. Most már kopottas autógumik is idegurultak." ----- Frissen lerakott építési hulladékok Szentendre külterületén. A pontos helyszín: A Pomázi úton Pomáz felé haladva a Püspökmajor-forrás kifol...

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissen lerakott építési hulladékok Szentendre külterületén."-ról "FRISSÍTÉS 2020.05.25.: "Ennek sajnos még mindig nem kélt lába. Úgy tűnik a karantén hatására ez is csak hízott. Most már kopottas autógumik is idegurultak." ----- Frissen lerakott építési hulladékok Szentendre külterületén. A pontos helyszín: A P...

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ennek sajnos még mindig nem kélt lába. Úgy tűnik a karantén hatására ez is csak hízott. Most már kopottas autógumik is idegurultak.
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kolos Erika!
    Elnézést kérek, de nem tudtam megadni pontosan, a térkép nem működött. A pontos helyszín: A Pomázi úton Pomáz felé haladva a Püspökmajor-forrás kifolyója után rögtön jobbra a föl...
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lenkei Péter!

    A szakterület kérése, hogy legyen kedves pontosítani a helyszínt, a
    bejelentéséhez mellékelt kép alapján nem azonosítható be egyértelműen a
    lerakat helye. Segítségét előre is k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére