Válaszra vár

Közterületen elhelyezett szemét

Két napja az Áchim András utca 2. számú ingatlan bejárata előtt, közterületen illegálisan helyeztek el több zsák szemetet (úgy tűnik, építési törmeléket). Bár nevezett ingatlan mellett lakom családommal, nem vettük észre, ki, pontosan mikor tette mindezt.

Pár nappal korábban egy teherautó hajtott be az ingatlanra, ahol zsákokban építési törmeléket, továbbiakban már nem használható építési anyagokat rakodtak le (az ingatlan területén belül). A teherautó általam is ismert vezetője elmondta, hogy az ingatlan tulajdonosa, aki építési vállalkozó, kérte meg őt, hogy egy nem szentendrei építési helyen keletkezett és összegyüjtött építési törmeléket és anyagokat szállítsa a szentendrei ingatlanra, és ott rakja le.

Fentiek miatt elképzelhető, hogy az ingatlan bejárata előtt, közterületen lerakott szemét is az ingatlan tulajdonosa révén került oda.

Probléma helyszíne
Szentendre Áchim András u. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Imre!

    Érdeklődnénk, hogy a bejelentése óta eltelt időben megoldódott e a probléma?
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A fenti bejelentését a KÜ18-P/20-1114 számon itattuk és továbbítottuk a szakterület felé.

    Válaszukig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel
    Bognár Marianna

    [image: photo]

    *Szent...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére