Megoldatlan

Járdán való parkolás

FRISSÍTVE 2020.07.13
Ha lehetne ide is cölöpöket tenni, ne lehessen kocsival a füvőn parkolni.

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 22

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Forráshiány miatt a kivitelezés jelenleg nem megoldható.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Virág Éva!

    A szakterület visszajelzése alapján tájékoztatom, hogy a Károly utcánál 5
    db poller kihelyezéséről döntöttek. A szűkös költségvetésre tekintettel a
    kivitelezést a későbbiekre kény...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Ha lehetne ide is cölöpöket tenni, ne lehessen kocsival a füvőn parkolni."-ról "FRISSÍTVE 2020.07.13 Ha lehetne ide is cölöpöket tenni, ne lehessen kocsival a füvőn parkolni."-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Virág Éva!

    Kérelmével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a Károly u. 22. sz. előtt a parkolás megakadályozásának lehetőségét forgalomtechnikai szakértő vizsgálja. Szakvéleménye elkészültéig szí...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Virág Éva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére