Válaszra vár

Szemét és emberi ürülék

Anonim Járókelő

Jelzett helyen a garázsok tövében már rendszeresen emberi ürülékkel van borítva a terület, amihez még jó adag üres üveg és sörös doboz társul. Nem egyszeri probléma, folyamatos, hogy a garázs “árnyékában” könnyítenek magukon az emberek.

Probléma helyszíne
Szentendre Muskotály u. 34

Hozzászólások

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére