Megoldatlan

Kidöntött szemetes

FRISSÍTÉS 2020.02.07.:

"Előző zsákokat elszállították, de újabbak jelentek meg. Nagyon kellene oda egy, (esetleg az előzőnél nagyobb) szemetes."

-----

FRISSÍTÉS 2020.01.24.:

"Újabb fejlemény. Teli szemeteszsákok jelentek meg a helyszínen."

-----

FRISSÍTÉS 2020.01.22.:

"Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( "

-----

A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 58

Hozzászólások

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!
    Ha rendszeres szándékos rongálás történik, akkor meg kellene találni az elkövetőt. A városi rendészet esetleg errefelé is járhatna. Egyébként egy nagyobb, esetleg robusztu...
  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett elég információ a bejelentőtől.

    Sorozatos, szándékos rongálás miatt az illetékes a továbbiakban már nem állítja helyre a szemétgyűjtőt.
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A fentiekben megküldött bejelentésére szeretném továbbítani a szakterület
    válaszát.
    A Kálvária úti buszmegálló mellett a kidőlt kukát a szakterület nem
    állítja vissza mert többsz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.01.24.: "Újabb fejlemény. Teli szemeteszsákok jelentek meg a helyszínen." ----- FRISSÍTÉS 2020.01.22.: "Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( " ----- A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.07.: "Előző zsákokat elszállították, de újabbak jelentek meg. Nagyon kellene oda egy, (esetleg az előzőnél nagyobb) szemetes." ----- FRISSÍTÉS 2020.01.24.: "Újabb fejlemény. Teli szemeteszsákok jelentek meg a helyszínen." ----- FRISSÍTÉS 2020.01.22.: "Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( " ----- A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ra.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Előző zsákokat elszállították, de újabbak jelentek meg. Nagyon kellene oda egy, (esetleg az előzőnél nagyobb) szemetes.
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését a fentiekben megadott iktatószámon továbbítottuk a illetékes
    szakterület felé.
    Visszajelzésükig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2020.01.22.: "Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( " ----- A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.24.: "Újabb fejlemény. Teli szemeteszsákok jelentek meg a helyszínen." ----- FRISSÍTÉS 2020.01.22.: "Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( " ----- A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ra.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Újabb fejlemény. Teli szemeteszsákok jelentek meg a helyszínen.
  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.22.: "Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :( " ----- A Kálvária út végi "buszfordulónál" a villanyoszlop mellé nemrég kihelyezett szemetes ki van döntve, és az eredeti helyétől 10-20 méterre a fűben hever."-ra.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Változott a helyzet annyiban, hogy eltűnt a fűből a szemetes, de nem került vissza a helyére. :(
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A fentiekben megadott iktatószámon bejelentését a mai nappal rögzítettük.
    A szakterület visszajelzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    Király Enikő

    [image: photo]

    *Szente...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére